... ...

NEUROLODZY ODKRYLI, że TA MUZYKA ZMNIEJSZA STRES i LĘKI aż o 65% !!! Rewelacja, zapewniam, że warto słuchać

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

NEUROLODZY ODKRYLI, że TA MUZYKA ZMNIEJSZA STRES i LĘKI aż o 65% !!! Rewelacja, zapewniam, że warto słuchać
5 (100%) 3 votes

Stres i lęk zabija ! A ten niezwykły utwór, zmniejsza poziom hormonu stresu kortyzolu, spowalnia tętno i obniża ciśnienie krwi. A do tego leczy z bezsenności. I to zostało udowodnione badaniami. Oto sposób jak się pozbyć lęków i stresu bez leków.

Każdy wie, że stres i lęki przekładają się po pewnym czasie na pogorszenie stanu zdrowia i pojawienie się chorób.
Naukowcy z Harvardu i Stanford Business Schools w 2015 r. przeanalizowali 10 typowych przyczyn stresu w pracy, od braku ubezpieczenia zdrowotnego, przez długie godziny pracy, po niepewność zatrudnienia.
Badacze zastanawiali się następnie, w jaki sposób psychiczne i fizyczne skutki tych form stresu związane są ze śmiertelnością. Stwierdzili, że problemy zdrowotne wynikające ze stresu w miejscu pracy, takie jak nadciśnienie, choroby układu krążenia i obniżone zdrowie psychiczne, przyczyniają się do zgonów około 120 000 osób każdego roku.
Wysoki poziom stresu jest również kosztowny w kategoriach pieniężnych. Naukowcy odkryli, że problemy zdrowotne związane ze stresem mogą być odpowiedzialne za 5 do 8 % rocznych kosztów opieki zdrowotnej w USA, co stanowi około 180 miliardów dolarów rocznie w wydatkach na opiekę zdrowotną.
OKAZAŁO SIĘ, ŻE STRES I LĘKI MOŻNA LECZYĆ BEZ LEKÓW
ta-muzyka-redukuje-stres-o-65-procent
Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading...
loading…


Jednak neurolodzy znaleźli sposób na zmniejszenie negatywnych skutków tych nowych trendów, i to w formie specjalnie zaprojektowanej muzyki, która wpływa na nasz poziom lęku.

Ten niezwykły utwór powstał, kiedy muzycy połączyli siły z terapeutami i stworzyli harmonijne rytmy, które zmniejszają poziom hormonu stresu kortyzolu, spowalniają tętno, obniżają ciśnienie krwi i leczą bezsenność.

Eksperci z Mindlab International w Wielkiej Brytanii badali różne rodzaje muzyki, które wywołują największy stan relaksu. Badano uczestników (podłączonych do specjalnych czujników), którzy mieli rozwiązywać trudne zagadnienia, które powodują stres.

Badane osoby słuchały różnych rodzajów muzyki, gdy w tym czasie badacze mierzyli aktywność mózgu, tętno, ciśnienie krwi i szybkość oddychania.

I ZNALEZIONO TĘ JEDNĄ NIESAMOWITĄ MUZYKĘ ! UPRZEDZAM, TA MUZYKA UZALEŻNIA (BO LECZY ZE STRESU I LĘKÓW – SPRAWDZONE)
Ta muzyka została specjalnie stworzona, aby wywołać relaksację. Mianowicie muzycy połączyli siły z terapeutami dźwięku, aby stworzyć harmonie, rytmy i linie basu i w efekcie uzyskano u słuchających tego utworu zmniejszenie poziomu hormonu stresu kortyzolu, spowolnienie tętna i obniżenie ciśnienia krwi. Co ciekawe, wiele kobiet stało się sennych po wysłuchaniu piosenki, więc główny badacz dr David Lewis-Hodgson radzi, aby unikać słuchania tego utworu podczas jazdy samochodem.
Polub i udostępnij, może się komuś przyda:

WYNIKI BADAŃ WYKAZAŁY, ŻE: ten jeden utwór muzyczny  zmniejsza ogólny lęk o aż 65 procent, a normalne spoczynkowe stany fizjologiczne o 35 procent (nie wolno tego utworu słuchać w czasie prowadzenia samochodu).
A zatem posłuchaj tej niezwykłej muzyki.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...

źródła:
theatlantic.com/business/archive/2015/02/the-alarming-long-term-consequences-of-workplace-stress/385397, youtube.com/watch?v=UfcAVejslrU, collective-evolution.com/2016/12/25/neuroscientists-discover-a-song-that-reduces-anxiety-by-65-percent-listen, thrive-living.net, hbs.edu/faculty


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij