... ...

Lekarze nie mogą tego wyjaśnić: ta domowa mikstura oczyszcza wątrobę i poprawia wzrok

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

Lekarze nie mogą tego wyjaśnić: ta domowa mikstura oczyszcza wątrobę i poprawia wzrok
5 (100%) 2 votes

Lekarze nie mogą tego wyjaśnić: kombinacja 3 składników odtłuszcza wątrobę, oczyszcza jelita i … poprawia wzrok oraz wzmacnia zdrowie!

Na szczęście jest przepis na skuteczną mieszankę 3 składników, która pomaga zregenerować się wątrobie, odtłuścić ją i oczyścić jelita a także poprawia wzrok i wzmacnia zdrowie. Sprawdź ten domowy naturalny przepis za grosze (składniki w każdym warzywniaku)
zdrowie.hotto.pl-na-watrobe-i-wzrok

Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading…


Połączenie złego trybu życia, złej diety, braku aktywności fizycznej, narażenie na szkodliwe toksyny występujące w środowisku oraz zwiększony stres i lęk jest bardzo niebezpieczną kombinacją, która może powodować przewlekłe choroby. Jednak wszyscy mamy władzę nad własnym stylem życia, co oznacza, że możemy zapobiec większości zagrożeń. Według Centers for Disease Control and Prevention zagrożenia takie jak choroby serca, udar, cukrzyca, a nawet rak, mogą być znacznie zmniejszone:  „Dobra wiadomość jest taka, że wiele niebezpiecznych i niezdrowych zachowań można zmienić. 4 z tych niezdrowych nawyków – brak ćwiczeń fizycznych, nieodpowiednia dieta, palenie papierosów i nadmierne spożywanie alkoholu – jest przyczyną wielu chorób, cierpień, a nawet przedwczesnej śmierci związanej z przewlekłymi chorobami i schorzeniami.” Spożywanie wyłącznie naturalnych, organicznych, pełnowartościowych produktów spożywczych i zbilansowanych posiłków, zmniejszenie lub nawet eliminowanie niezdrowej żywności zawierającej dużo cukru, napojów alkoholowych i tytoniu, znacznie poprawi Twoje zdrowie!

loading...

Na szczęście jest przepis na skuteczną mieszankę 3 składników, która pomaga zregenerować się wątrobie, odtłuścić ją i oczyścić jelita a także poprawia wzrok i wzmacnia zdrowie. Sprawdź ten domowy naturalny przepis za grosze (składniki w każdym warzywniaku)

SKŁADNIKI MIKSTURY NA ODTŁUSZCZENIE WĄTROBY, OCZYSZCZENIE JELIT I POPRAWĘ WZROKU:

MARCHEW – Korzyści z marchwi
To prawda, marchewka poprawia zdrowie oczu, wszyscy o tym słyszeliśmy. Jednak nie wszyscy wiemy, dlaczego tak jest.
Marchew jest bogata w witaminę A, która pomaga oczom przekształcić światło w transmisję gotową do wysłania do mózgu, i według zastępcy dyrektora klinicznego National Eye Institute, Emily Chew, jeśli by nie spożywać wystarczającej ilości witaminy A, rogówka może dosłownie rozpuścić się.
BURAKI – Korzyści z buraków
Istnieje kilka powodów, dla których warto spożywać więcej buraków, ponieważ jest to bardzo zdrowe warzywo, które ma wiele zalet. Burak może oczyścić wątrobę, poprawić funkcjonowanie mózgu, a nawet usprawnić krążenie krwi. To warzywo jest bogate w przeciwutleniacze, a także związki przeciwzapalne. Pomaga również zrównoważyć ciśnienie krwi i podnosi ogólny poziom energii.

POMARAŃCZE – Korzyści z pomarańczy
Możesz uzyskać niesamowite 130% codziennego zapotrzebowania na witaminę C za pomocą jednej pomarańczy, co jest bardzo korzystne dla wszystkich narządów twojego ciała. Według American Heart Association pewna substancja zawarta w pomarańczach, chroni nas przed udarami.

Polub i udostępnij, może się komuś przyda:

 

Teraz, gdy już wiesz, jakie są korzyści, oto OTO PRZEPIS MIKSTURY NA ODTŁUSZCZENIE WĄTROBY, OCZYSZCZENIE JELIT I POPRAWĘ WZROKU::

PRZYGOTOWANIE NAPOJU:
1 burak organiczny
4 pomarańcze organiczne
2 marchewki organiczne
Umieść wszystkie składniki w sokowirówce i zrób sok
STOSOWANIE:
Natychmiast wypij uzyskany sok. Pij ten sok (napój) raz dziennie.
Jest on idealny, jeśli pijesz go na pusty żołądek, zaraz po przebudzeniu. Dodatkowo ta mieszanka pomoże ci utrzymać czystość jelit i ich optymalne działanie.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…
Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...źródło: healthguidegenius.com/doctors-cant-explain-this-a-3-foods-combo-to-cleanse-fats-from-the-liver-and-better-your-eyesight/


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij