... ...

Jak wyleczyć raka w kilka tygodni – wywiad z lekarzem od raka cz.2

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

Jak wyleczyć raka w kilka tygodni – wywiad z lekarzem od raka cz.2
5 (100%) 3 votes

Czy i jak wyleczyć raka w kilka tygodni – część 2 wywiadu z lekarzem.

Amerykański lekarz, który w pierwszej części wywiadu twierdzi, że raka można wyleczyć w kilka tygodni zmieniając tylko niewiele w swojej kuchni w drugiej części wywiadu mówi, że jest 300 naturalnych substancji, które leczą raka w 100 %.. Znane są od wielu lat, wiele osób zostało nimi wyleczonych. Przemysł „czerpiący korzyści z raka” jak to określa dr Coldwell generuje rocznie 60 miliardów dolarów a rak dla przemysłu farmaceutycznego jest jak paliwo dla ogólnie pojętego przemysłu i nikt nie chce aby to źródło zniknęło.zdrowie.hotto.pl-lekarz-od-raka-mowi-raka-mozna-wyleczyc-w-kilka-tygodni-czesc-2-wywiadWywiad jest krótki i pokazuje, że nic w życiu nie jest przesądzone, że rak się leczy i raka można uniknąć.
Sprawdź też na czym polega terapia włoskiego lekarza, który mówi RAK JEST GRZYBEM. Znajdziesz tu opis terapii (również na filmie) i przepisy.

Okazuje się że niektóre warunki bardzo sprzyjają rozwojowi raka.
Toksyny i zakwaszenie organizmu sprawiają, że pojawia się niedobór tlenu a potem powstają dogodne warunki dla rozwoju raka. Dr Coldwell twierdzi, że zawsze niedobór tlenu w organizmie powoduje rozwój raka.

loading...

Znanych jest ponad 300 naturalnych substancji leczących raka, w tym witamina B17 znajdująca się w pestkach moreli (chorym podawano się 7-9 pestek moreli dziennie i obserwowano jak guzy nowotworowe znikają). Przytacza też metodę dr Simoncini, onkologa i autora książki „Rak jest grzybem” leczenia raka za pomocą sody oczyszczonej.

CO O TYM SĄDZISZ
Zostaw komentarz na: facebook.com/ZdrowieHotto
Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

Zobacz koniecznie pierwszą część wywiadu z tym lekarzem, który wyjaśnia co należy zmienić w swojej kuchni aby wyleczyć raka w kilka tygodni. Udostępnij ten wywiad innym. Z góry dziękuję.

Może jednak WYLECZENIE RAKA JEST MOŻLIWE. Myślę, że warto wiedzieć, że jest lekarz, który ma pozytywne wyniki w leczeniu raka. Nie oznacza to, że należy zarzucić dotychczasowe leczenie. W tym jednak przypadku sądzę, że warto chociażby poznać to odmienne zdanie. W końcu rady tego lekarza można zastosować profilaktycznie.
Zobacz ten film poniżej „Jak zwalczyć raka w kilka tygodni-część 2″ i udostępnij go innym.

Zobacz też inne wpisy i jeśli możesz polub bloga i udostępnij.

Z góry dziękuję.

loading…


Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...

Zapisz


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij