... ...

Grzybica stóp i paznokci. JAK WYLECZYĆ SZYBKO GRZYBICĘ stóp i paznokci. Super prosty, domowy sposób

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

Grzybica stóp i paznokci. JAK WYLECZYĆ SZYBKO GRZYBICĘ stóp i paznokci. Super prosty, domowy sposób
5 (100%) 1 vote

Leczenie grzybicy paznokci, stóp i rąk domowym sposobem efekt jest widoczny już na drugi dzień.

Grzybica jest coraz powszechniejsza. Dotyczy najczęściej osób, które często są narażone na urazy paznokci, korzystają z basenu, siłowni. Grzybice płytek paznokciowych mogą być wywołane przez dermatofity, drożdże lub pleśnie.

Jak rozpoznac grzybice stop – Płytka paznokciowa (jak widać na zdjęciu objęta grzybicą zmienia swoja barwę (jest nawet czarna), paznokcie się pogrubiają i rozwarstwiają, są łamliwe i kruche.Grzybica paznokci nie jest bolesna ale jest nieestetyczna. Gorzej jest gdy występuje grzybica między palcami rąk. Niestety leczenie grzybicy paznokci farmaceutykami jest długotrwałe, trwa tyle czasu ile odrasta nowy paznokieć.

Jest także domowy sposób na leczenie grzybicy stóp i paznokci.

Jak zapewnia autor filmu leczenie grzybicy tą domową metodą (widoczną na filmie poniżej) trwa zaledwie kilka dni a pierwsze efekty są widoczne już na drugi dzień.
zdrowie.hotto.pl-grzybica-stop-i-paznokci-jak-wyleczyc-w-kilka-dni
Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading...
loading…A oto domowy sposób na szybkie (kilkudniowe) leczenie grzybicy stóp i paznokci.
Aby dobrze przeprowadzić zabieg należy użyć ocet spirytusowy 10%. Za pomocą pędzelka smarujemy octem miejsca objęte grzybicą kilka razy w ciągu 25 minut. Następnie należy stopę wypłukać ciepłą wodą i szybko wysuszyć (nawet suszarką do włosów). Na wysuszoną stopę zakładamy wełnianą skarpetę.

Jak zapewnia autor filmu efekt jest widoczny już na drugi dzień. Jeśli będziemy dbać o stopy grzybica nie odnowi się. Dodatkowo aby pozbyć się zarodników grzybów musimy wyrzucić stare buty i kapcie, najlepiej zamienić je na skórzane obuwie. Autor tej metody twierdzi, że jest ona bardzo skuteczna. Jednak każdy organizm inaczej reaguje i jeśli by nie zadziałała (a działa w 95%) należy skorzystać z innej metody.

W przypadku grzybicy stóp czy rąk, np w przypadku gdy występuje grzybica między palcami rąk należy zanurzyć stopę/rękę w occie rozcieńczonym wodą w proporcji 1 część octu na 3 części wody.

W każdym przypadku leczenia grzybicy rąk, paznokci i stóp ważne jest szybkie wysuszenie miejsc smarowanych octem (stopy/rąk/paznokci jak to wyżej opisano) i zmiana obuwia na nowe, najlepiej skórzane.
Sprawdź też inne wpisy a blog, jeśli Ci się podoba polub i UDOSTĘPNIJ INNYM, może się komuś przydać

loading…


Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...

Zapisz
zdjęcie i film-źródło:youtube.com/watch?v=hjTcViwbGIs, commons.wikimedia.org/wiki/File:Onychomycosis_due_to_Trychophyton_rubrum,_right_and_left_great_toe_PHIL_579_lores.jpg


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij