... ...

Jak się szybko pozbyć bólu głowy lub migreny bez leków. SKUTECZNY NAPÓJ-PRZEPIS

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

Jak się szybko pozbyć bólu głowy lub migreny bez leków. SKUTECZNY NAPÓJ-PRZEPIS
5 (100%) 8 votes

Boli Cię głowa i nie wiesz co robić, jak leczyć ?

Gdy boli mnie głowa mam dwa wyjścia albo wziąć tabletkę na ból głowy albo zastosować coś innego.

Zdecydowanie preferuję metody naturalne (oczywiście warto zmierzyć ciśnienie czy ból głowy nie wynika z podwyższonego ciśnienia). A oto dwie proste i naturalne metody na szybkie pozbycie się bólu głowy bez leków.
ZDROWIE.HOTTO.PL-BOL-GLOWY-JAK-SIE-POZBYC-DOMOWYM-SPOSOBEM
Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading…


Pierwsza metoda na ból głowy, najpopularniejsza i najczęściej stosowana:

Jest bardzo prosta, wymaga chwili odpoczynku – połóż się na chwilę, zamknij oczy a na czoło (a czasami i na zamknięte oczy) połóż chłodny kompres (może być nawet ze zmoczonego w zimnej wodzie ręczniak – ta metoda jest również bardzo dobra na BÓLE GŁOWY U DZIECKA.

Druga metoda na ból głowy lub migrenę – napój domowy, dzięki któremu ból głowy ustępuje bardzo szybko. NIE DZIW SIĘ, ŻE TAKI PROSTY. NAPRAWDĘ JEST SKUTECZNY

Ten rewelacyjny napój, wyrównuje elektrolity i po jego wypiciu migrena lub ból głowy ustępuje bardzo szybko. Naprawdę. Wypróbowane na sobie i nie tylko na sobie.
zdrowie.hotto.pl-jak-sie--pozbyc-bolu-glowy-migreny-przepis-na-napoj-specjalny
Jeśli metoda pierwsza nie pomaga, wtedy sięgnij po drugą naturalną metodę – zrób sobie prosty napój, który wyrównuje elektrolity i po jego wypiciu ból głowy ustępuje bardzo szybko. Niektórzy sądzę, że to brak sodu w organizmie powoduje, że dopada nas migrena. Wystarczy go dostarczyć organizmowi, żeby ból głowy minął.

loading...

Oto ten przepis na napój dzięki, któremu szybko pozbędziesz się nawet migreny:

– 1 szklanka wody,
– sok z jednej cytryny,
– 1 łyżeczka soli himalajskiej lub kłodawskiej (jeśli takiej nie masz, to może być wyjątkowo każda inna sól)
Wszystko wymieszać i szybko wypić. Jeśli ból nie jest jeszcze duży lub ból migrenowy można napój zrobić z połowy składników na jedną szklankę wody.

Cóż takiego jest w soli himalajskiej czy kłodawskiej.

Otóż SÓL HIMALAJSKA tak i SÓL KŁODAWSKA jest bardzo bogata w minerały, niezbędne pierwiastki i elektrolity (w sumie to prawie 120 zdrowych elementów, które leczą blisko setkę różnych dolegliwości).
Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

Nie mniej jednak bólu głowy (zwłaszcza tych silnych lub powracających) nie należy lekceważyć, zwłaszcza jeśli choruje się nadciśnienie lub w rodzinie ktoś miał udar mózgu, wtedy najlepiej skontaktować się z lekarzem
Na temat objawów udaru mózgu / wylewu krwi do mózgu i dlaczego trzeba szybko znaleźć się w szpitalu >>> więcej na temat udaru mózgu tutaj >>>

W tym poniższym filmie proporcje są inne – jeśli chcesz możesz zwiększyć ilość soli himalajskiej do 2 łyżeczek (ale jedna w zupełności wystarczy)


Zobacz też inne wpisy i jeśli możesz polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.

loading…


Zapisz

Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...

Zapisz


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij