zdrowie.hotto.pl

Płukanie ust olejem (ssanie oleju) i niezwykłe efekty lecznicze. Cała procedura i opinie

Spread the love

Tę metodę stosuje się nawet w leczeniu raka i AIDS !

Ze względu na swoje silne efekty w terapii różnych problemów zdrowotnych, eksperci obecnie zalecają płukanie ust olejem (ssanie oleju) jako bezpieczny, prosty, tani i naturalny sposób rozwiązywania problemów zdrowotnych.

Efekty zdrowotne są niezwykle pozytywne.

W samych tylko ustach liczba bakterii znacznie przekracza liczbę ludzi żyjących na Ziemi (ponad 6 miliardów)

Płukanie ust olejem (ang.„oil pulling”), inaczej „gundusha” lub „kawala”, to starożytna ajurwedyjska  technika dentystyczna, która oczyszcza organizm z toksyn, jamę ustną z nieprzyjemngo zapachu i wspomaga zdrowie a także wspomaga zdrowie ogólne.

Ajurweda, czyli wiedza o życiu wywodząca się z kultury wedyjskiej uznaje z doświadczenia, że dzięki płukaniu ust olejem możemy odkazić jamę ust z bakterii, wirusów, grzybów, Candida, Streptococcus, które są przyczyną chorób.

Jak zauważa Sigmund Socransky, współpracownik kliniczny i profesor nadzwyczajny periodontologii na Uniwersytecie Harvarda«W samych tylko ustach liczba bakterii znacznie przekracza liczbę ludzi żyjących na Ziemi (ponad 6 miliardów) !!!»

Zamiast wstępu:

Ten artykuł jest wyjątkowo DŁUGI (ale uważam, że warto było umieścić wszystko o tej metodzie w jednym miejscu).

Na początku efekty jakie daje ssanie oleju i opinie jakie wystawiają tej metodzie ludzie, którzy dzięki ssaniu oleju pozbyli się wielu dolegliwości.
Potem opiszę krok po kroku jak prawidłowo ssać olej.

Jak to czytać – najlepiej „zeskanuj oczami” cały artykuł z góry na dół a potem szczegółowo zastosuj opisane na końcu pod zdjęciem czynności tej metody i ciesz się zdrowiem.

Zapraszam.

SSANIE OLEJU METODA DR R. KARACHA, który po 3 dniach wyleczył się z choroby na którą chorował 15 lat !

Tą skuteczną i prostą metodą,  (tutaj opisaną) wprowadził w roku 1992 ukraiński lekarz dr med. R KARACH.

Dr Karach twierdził, że ssaniem oleju można leczyć różne choroby, począwszy od chorób serca i problemów trawiennych po zaburzenia hormonalne.

Dr Karach oświadczył, że  ssanie  oleju (poniższą metodą) wyleczyło go z przewlekłej choroby krwi, na którą cierpiał przez 15 lat.

W ciągu 3 dni wyleczył zapalenie stawów, które czasami było tak bolesne, że nie mógł wstać z łóżka.

Z wielkim sukcesem używał tej metody w swojej praktyce lekarskiej.

Olej działa jak środek oczyszczający

Ssanie oleju usuwa z ust chorobotwórcze mikroorganizmy i toksyny powodujące zły stan zdrowia.

Nie ma tu nic tajemniczego, to prosta biologia.

Większość mikroorganizmów, które są częścią ekologii ust, składa się z jednej komórki z błoną tłuszczową, która jest jej zewnętrzną ścianką.

Kiedy ssiemy olej, błony mikroorganizmów są przyciągane do niego.

Kiedy przemieszczamy go wokół zębów i dziąseł, bakterie ukrywające się w szczelinach dziąseł oraz w porach i kanalikach zębów są wysysane z ich kryjówek i stają się częścią gęstej pianki, która powstaje w rezultacie ssania oleju.

Mimo swojej prostoty ssanie oleju ma bardzo silny efekt odtruwający.

Nasze usta są domem miliardów bakterii, wirusów, grzybów oraz pasożytów i ich toksyn.

Pospolitymi mieszkańcami naszej jamy ustnej są drożdżaki i gronkowce.

To właśnie te rodzaje drobnoustrojów i ich toksyczne odpady powodują choroby dziąseł i próchnicę zębów oraz przyczyniają się do wielu innych problemów zdrowotnych, w tym do zapalenia stawów i chorób serca.

ZOBACZ JAK NIESAMOWITE EFEKTY ZDROWOTNE DAJE SSANIE OLEJU – OPINIE 11 OSÓB

Przykładem skuteczności tej procedury niech będą OPINIE 11 osób, które stosowały płukanie ust olejem (ssanie oleju):

1. „Moje zatoki natychmiast zaczęły się oczyszczać. Zacząłem wydalać dużo ciemnożółtego paskudnie wyglądającego śluzu. Oddycham łatwiej i śpię lepiej, ustały także bóle głowy!

2. „Początkowo byłam nastawiona sceptycznie” – mówi Cynthia. – „Nie mogłam pojąć, jak przepłukanie ust olejem może pomóc na moje zapalenie stawów.

Po ośmiu dniach zauważyłam, że ból w rękach znacznie się zmniejsza. Nastąpiła również wyraźna poprawa stanu mojej szyi i mogłam już ruszać głową na boki bez bólu. Byłam zdumiona tak szybkimi wynikami. Już dawno nie czułam się tak dobrze!”

3. „Przez kilka lat cierpiałam na bóle stawów i ból w dole pleców – mówi Anna. „Codziennie rano trudno było mi wstać z łóżka z powodu bólu. Po dwóch miesiącach ssania oleju ból całkowicie ustąpił. Jestem zdumiona. Mimo iż zaczęłam ssać olej, by złagodzić ból stawów, wydarzyło się jeszcze kilka innych rzeczy, których się nie spodziewałam.

Jestem zaskoczona tym, że egzemy na ramieniu i dłoni znikają, a skóra staje się gładsza i bardziej miękkaNic, czego próbowałam wcześniej, nie pomagało. 

Również lepiej śpię w nocy, stąd mam więcej energii za dnia. Nie potrzebuję już drzemki w południe. Mam tyle energii, że ponownie czuję się prawie jak nastolatka. Moje okresy stały się regularniejsze z mniejszymi skurczami i mniejszymi wahaniami nastroju. Także zęby, dziąsła i język są czystsze niż kiedykolwiek wcześniej”.

4. „Jestem 60-letnią kobietą. Przestrzegam reguł żywieniowych i stosuję alternatywne leczenie od ponad 30 lat. Nigdy w czasie tych 30 lat nie natrafiłam na coś równie niesamowitego i tak prostego, jak ssanie oleju. Zaczęłam ssanie oleju około miesiąca temu. Wyniki, jakie już uzyskałam, są naprawdę niesamowite.
Kiedy zaczynałam, byłam w trakcie planowania mojej już piątej w okresie 10 lat operacji. Cierpiałam na ciężkie opadanie stopy. Przez ostatnie 18 miesięcy nie mogłam stąpać na pięcie. Nie miałam odruchu skokowego w lewej nodze. Od 10 łat cierpię na przewlekły ból i jestem na reżimie leków przeciwbólowych rozluźniających mięśnie oraz przeciwdepresyjnych. Jestem od ponad 30 lat bardzo aktywną alpinistką z wielką pasją do wspinaczki! Oto niewielkie cuda, jakie zauważyłem w ciągu miesiąca ssania oleju.Siła stóp i palców zaczyna wracać. 26 dnia mogłam już «chodzić na pięcie». Choć miałam MRI [magnetic resonance imaging – obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego], które wykazało wyraźny nacisk na nerwy i artretyczne zmiany w kręgosłupie, 4 dni temu miałam elektromiografię, która wykazała, że moje nerwy mają się już dobrze. Te zmiany są udokumentowane.

Moje kolana mają się teraz świetnie. Łatwo wstaję po ćwiczeniach. Uniknęłam piątej operacji. Jeszcze mam bóle w plecach, które zmuszają mnie do przyjmowania leków, ale po raz pierwszy w ciągu 6 miesięcy mogę zacząć zmniejszać ich ilość. Kieszeń wokół mojego zęba nadal zamka się i otwiera w zależności od ilości ssanego oleju.

Już nie kaszlę. Nie odczuwam już ciężaru w płucach. Małe rzeczy w życiu są ważne. Moja nocna osłona na zęby nie pachnie nieprzyjemnie i nie ma już tak okropnego smaku. Kiedyś musiałam czyścić ją, bo żółkła. Teraz jest cały czas biała i nie zaciemnia kubka wody w ciągu 14 godzin”.

5. „Jestem kobietą i mam 45 pięć lat. Od około 10 lat moje dziąsła zanikały i krwawiły w czasie szczotkowania. Na zębach zbierał się kamień i bardzo szybko się przebarwiały, zwłaszcza w tylnej części przednich dolnych zębów. Dentysta nie potrafił nic skutecznego zalecić, z wyjątkiem korzystania z szybkiej elektrycznej szczoteczki do zębów i nici dentystycznej oraz regularnego wykonywania bolesnego oczyszczania.

Zaczęłam szukać ratunku dla moich zanikających dziąseł, kiedy zaczęłam odczuwać ból w odsłoniętej zębinie. Znalazłam witryny reklamujące oleje lecznicze, co ostatecznie doprowadziło mnie do ssania oleju.
Nie wykonuję ssania oleju regularnie, ale wyniki są dobre. Przebarwienie powierzchni prawie znikło. Po ssaniu oleju stały kamień nazębny zaczyna się rozpadać i kruszyć, za każdym razem kiedy ssę, jeśli powstał nowy. Zęby przez kilka godzin są wolne od miękkich płytek nazębnych i są one łatwiejsze do usunięcia. Kamień nazębny najwyraźniej zniknął spomiędzy tylnych dolnych zębów, bo mogę już wsunąć nici między nie, czego nie mogłam zrobić wcześniej”.

6. „Cieszę się, ponieważ w 21. dniu ssania oleju choroba mojej skóry, rogowacenie mieszkowe, czyli liszaj mieszkowy, na który cierpię do 40 lat, zmniejszyła się o 95 procent, a w ciągu ostatnich kilku tygodni prawie zupełnie ustąpiła.
Doświadczyłam również wielkiej ulgi w bólach stawowych. Bóle w stopach były na tyle uciążliwe, że musiałam masować je codziennie na wałku do stóp. Brałam glukozaminę MSM na bóle stawu, ale teraz mogę już z tego zrezygnować. Ból stóp i ramion zupełnie ustał i zdarzają się tylko niewielkie bóle stawu biodrowego.
Zauważyłam, że śpię dużo lepiej. Trwająca całe życie bezsenność pogorszyła się wraz z początkiem menopauzy. Teraz mogę spać w nocy około siedmiu godzin i nie potrzebuję żadnych środków nasennych.
W rezultacie ssania oleju mam teraz bardzo białe zęby, znacznie bardziej różowy język i znaczny spadek owrzodzenia jamy ustnej przypominającego opryszczkę, które nasilało się co dwa do trzech tygodni”.

7. „Odkąd rozpoczęłam ssanie oleju, nie mam tych szorstkich plam na łokciach, kolanach i piętach. Odciski na palcach nóg prawie zniknęły, a to, co pozostało, jest miękkie a nie twarde. Teraz wszystkie moje zęby są tego samego koloru – mam jaśniejszy uśmiech. Mam cukrzycę i miałam wielkie problemy z chorobami dziąseł, ale teraz dziąsła są zdrowe, zęby nie bolą i, tak jak mówiłam, mój uśmiech jest miły!”8. „Przez trzy lata cierpiałam na infekcje zatok i ucha, których nie mogłam się pozbyć. Przeczytałam, że ssanie oleju leczy infekcje zatok, i spróbowałam tej metody. Pierwsze dwa tygodnie ssania oleju chyba nawet pogorszyły infekcję zatok, więc przerzuciłam się na leki i roztwór soli fizjologicznej. Teraz, po pięciu miesiącach codziennego ssania oleju, pozbyłam się problemu i już nawet nie pamiętam, że go miałam.
Po trzech miesiącach infekcje zatok i uszu udało się wyleczyć w całości. Nie mam już woskowiny (co jest dziwne!). Zniknęły wszystkie pieprzyki, jakie miałam, lub skurczyły się do połowy. Żadnych zaskórników i pryszczy. Żadnego krwawienia z dziąseł lub owrzodzenia w jamie ustnej. Cała sucha skóra na łokciach zniknęła.
Teraz robię kupę dwa razy dziennie, co raczej nie było wcześniej możliwe. Muszę tylko nosić okulary, kiedy jadę. Słyszę dobrze i wyczuwam wszystkie zapachy. Znowu mam sny, kiedy śpię. Przestałam śnić gdzieś po trzydziestce. Spadło mi ciśnienie krwi. To jest jedyne codzienne odtruwanie, jakie znam i wiem, że nie uszkodzi mi organizmu. Będę robiła to codziennie przez resztę mojego czasu na Ziemi”.

9. „Co za cud w niedrogiej butelce oleju. Ssę olej od około trzech tygodni. Żylaki prawie całkowicie zniknęły, a duży guzek na prawym ramieniu, który miałam tam od lat, prawie całkowicie zniknął. Czuję się bardziej bystry, tracę cale i trochę wagi z powodu nieodczuwania głodu”.
10. „Ćwiczyłem ssanie oleju przez trzy tygodnie. Jestem 44-letnim mężczyzną. W ciągu ostatnich kilku lat włosy mi posiwiały w 60 procentach i postarzałem się. Po trzech tygodniach ssania oleju przy użyciu organicznego oleju słonecznikowego już tylko 25 procent moich włosów jest siwa. Nowy kolor włosów to kasztanowy brąz i wydaje się, że codziennie ich przybywa.
Moi przyjaciele nie mogą w to uwierzyć i wielu z nich zaczyna stosować ssanie oleju.
Moja skóra jest bardzo jasna i ma zdrowy wygląd. Zęby są naprawdę bielsze, a dziąsła rosną ponownie. Wiem o tym za sprawą używania nici dentystycznej. Na ssanie oleju namówiła mnie moja dziewczyna. Myślałem, że zaczęła farbować włosy, jako że miała już trochę siwych, ale teraz są również kasztanowe”.

Efekty płukania ust olejem (ssania oleju):

1. Działa leczniczo w jamie ustnej:

– odtruwa dziąsła, wzmacnia i chroni zęby i jednocześnie, wybiela zęby sprawiając, że są super białe.

– zapobiega infekcji i działa antybakteryjnie w jamie ustnej.

– dzięki płukaniu ust olejem pozbywamy się próchnicy, bólu zębów, gardła, krwawiących dziąseł, zapalenia migdałków, nadżerki i stanów zapalnych w ustach, nieświeżego oddechu, paradentozy,

– minimalizuje działanie zakaźnych bakterii w w kanałach korzeniowych zębów ustnej.2. Pomaga w pozbyciu się bardzo poważnych chorób, takich jak:

– zapalenia stawów, artretyzm,

– zapalenia zatok,

– chronicznego kataru,

– bólu głowy,

– chorób serca (w tym choroby niedokrwiennej serca),

– chorób jelitowo-żołądkowych,

– chorób układu nerwowego

– a nawet łuszczycy, astmy i alergii a także

– pasożytów.

3. Nie dość tego poprawia się ogólny stan naszego organizmu i:

– wzrasta odporność,

– zaczynamy lepiej spać,

– mamy więcej energii,

– poprawia się stan skóry (znikają wypryski, opryszczka, egzemy), skóra staje się gładsza a włosy lśniące a także

– reguluje się cykl miesiączkowy.
4. Tę metodę stosuje się nawet pomocniczo w leczeniu raka i AIDS.

5. Olej, którym płuczemy usta detoksykuje organizm i pochłania toksyny, które przyklejają się do cząstek oleju.

POZYTYWNE EFEKTY pojawiają się po kilku dniach do kilkunastu a nawet po jednym razie.

Wiele osób ssie olej codziennie całymi latami, z uwagi na bardzo dobre działanie na organizm.

Ssanie oleju może uruchomić swoją magiczną moc niemal natychmiast.

Część ludzi donosi o uwolnieniu się od pewnych dolegliwości po jednorazowym wykonaniu tego zabiegu.

Drobne problemy często ustępują w ciągu kilku dni.

Bardziej poważne, chroniczne problemy, mogą wymagać kilku tygodni lub kilku miesięcy, a nawet dłuższego czasu w zależności od stylu życia.

 

zdrowie.hotto.pl-ssanie-oleju-plukanie-ust-olejem-efekty

Wszystko co o ssaniu oleju musisz wiedzieć – PŁUKANIE UST OLEJEM – EFEKTY – PROCEDURA SSANIA OLEJU – KROK PO KROKU:

Najogólniej mówiąc sposób ten obejmuje płukanie jamy ustnej (ssanie oleju) 1-2 łyżek oleju (najlepiej na czczo), przez okres 5-20 minut.

PŁUKANIE UST OLEJEM jest takim procesem oczyszczania jakby płukało się jamę ustną wodą.

SSANIE OLEJU POLEGA NA przepuszczaniu oleju przez zęby w obie strony (przy zamkniętych ustach)

Wykonana prawidłowo ta prosta procedura ma bardzo silny efekt oczyszczający i uzdrawiający, nie tylko w przypadku jamy ustnej i zatok, ale całego organizmu.

Po umieszczeniu go w ustach i przepychaniu wokół zębów i dziąseł, olej „wyciąga” bakterie i inne odpady.

Działa podobnie jak olej w silniku samochodowym.

Zbiera brud i inne drobiny.

I. JAKIE OLEJE STOSOWAĆ DO PŁUKANIA UST (SSANIA OLEJU)?

Warto stosować oleje organiczne, najwyższej jakości, takie jak:

– kokosowy,

– lniany,

– sezamowy,

– słonecznikowy, które mogą dodatkowo zwiększyć efekty leczenia.

Jeśli stosujesz olej lniany, to powinien być to dobry olej lniany, czyli tłoczony jeden raz w niskiej temperaturze (najlepiej poniżej 30 stopni C z minimalnym dostępem światła i tlenu), żeby nie był gorzki i miał dużo kwasów Omega 3 i nie może być zjełczały.II. KIEDY I JAK STOSOWAĆ SSANIE OLEJU – METODA DR KARACHA KROK PO KROKU?

Metoda Dr Karacha dotyczy ssania a nie płukania ust olejem

1. Ssanie oleju przeprowadzamy najlepiej rano po przebudzeniu albo przed snem.

Jeśli chcemy wyleczyć ciężkie problemy ze zdrowiem, z zębami lub infekcje dziąseł, powtarzamy procedurę po posiłkach (3-4 godzin po ostatnim jedzeniu) w ciągu dnia.

Rano po przebudzeniu ( na czczo) weź do ust łyżkę zestalonego organicznego oleju kokosowego, który pod wpływem ciepła w jamie ustnej rozpuści się (lub ten który ja stosuję z uwagi na smak i walory zdrowotne, czyli  olej lniany, lub słonecznikowy albo każdy inny olej, który odpowiada smakowo).

Zasysaj olej wokół w ustach, nie połykając go.

Należy przemieszczać go dookoła całych ust i przeciskać przez zęby, jakby to było płukanie jamy ustnej, jednak nie należy odchylać głowy do tyłu, tak jak przy płukaniu gardła.

Wskutek mieszania się ze śliną olej po pewnym czasie rozwodni się. Mimo to nadal należy go ssać.

Jeśli podczas ssania poczuje się, że mięśnie szczęki bolą, będzie to oznaczało, że ssanie jest wykonywane zbyt intensywnie.

Należy wówczas rozluźnić mięśnie szczęk i do przemieszczania oleju wewnątrz ust używać tylko języka.

Jeśli wykonamy to prawidłowo, poczujemy się bardziej komfortowo.

Nie ma właściwego lub niewłaściwego sposobu ssania oleju. Nie należy skupiać się na robieniu tego dobrze.

Jeśli mamy trudną do powstrzymania ochotę połknięcia tego oleju i jeśli staje się on zbyt nieprzyjemny, należy go wypluć (zawsze do toalety).

Na początku ta procedura, gdy nie jest się do niej przyzwyczajonym, może być trochę nieprzyjemna, ale po niedługim czasie przestaje być uciążliwa, tak jak mycie zębów.
Kiedy olej nasyci się toksynami, które wypłukał z jamy ustnej, może stać się białawy i mieć rzadszą, mleczną konsystencję w zależności od rodzaju użytego oleju.

Dojście do tego punktu może trwać jednym razem krócej, a innym dłużej.

20 minut jest ogólną zasadą i można tu eksperymentować.

Jeśli wypluje się olej przed upływem 20 minut, dobrze jest zacząć od początku.

Proces polega na ssaniu oleju w ustach tak długo, aż stanie się on gęstą białą substancją, co jest wskaźnikiem zakończenia procesu.

W czasie ssania oleju bakterie, toksyny, wirusy, grzyby lub pasożyty przyklejają się do oleju, których pozbędziemy się gdy wyplujemy olej (koniecznie do toalety).

Po wypluciu oleju najlepiej jeszcze przepłukać usta roztworem wody utlenionej (2-3 krople wody utlenionej na 1/2 szklanki wody) lub 1/2 łyżeczki sody albo soli himalajskiej lub kłodawskiej na szklankę wody.

Następnie  myjemy usta szczoteczką z pastą do zębów, żeby wyeliminować resztki toksyn z ust.

Ssanie oleju można wykonywać codziennie, jeśli ma się na to ochotę, lub kilka razy w tygodniu.

Ponieważ ssanie oleju może prowadzić do detoksykacji, można odczuwać czasami chęć zrobienia sobie przerwy.

Jedną z natychmiastowych korzyści tej procedury są bielsze zęby czyste usta.

Nie ma sztywnej zasady co do częstotliwości – należy kierować się własnym doświadczeniem.

Proces ten działa lepiej rano.

Nie należy tego robić o każdej porze dnia. Jeśli z jakiegoś powodu jest absolutnie niemożliwe praktykowanie tej metody w godzinach porannych, można ją stosować na pusty żołądek w dowolnym czasie w ciągu dnia.

Żołądek jest pusty kiedy pokarm został kompletnie strawiony, czyli po trzech lub czterech godzinach od spożycia jakiejkolwiek żywności.

Jeśli chcesz WYLECZYĆ CIĘŻKIE PROBLEMY ZDROWOTNE a zwłaszcza z zębami lub infekcje dziąseł, powtarzaj procedurę po posiłkach w ciągu dnia (na pusty żołądek – po 3-4 godzinach od posiłku).

Ssanie oleju to czas, w którym olej będzie w stanie przebić się przez płytki bakteryjne, ale zbyt krótki żeby organizm zaabsorbował bakterie i inne toksyny ponownie.

GDY KOŃCZYMY SSANIE OLEJU (płukanie ust olejem) zawsze wypluwamy olej (który po połączeniu ze śliną przypomina białą ciecz) do toalety.

BARDZO WAŻNE – w ślinie z olejem po zakończeniu ssania oleju jest mnóstwo bakterii i toksyn.

NIGDY NIE POŁYKAJ ssanego oleju !!!III. CO SIĘ DZIEJE GDY SSIEMY OLEJ

Toksyny są usuwane z organizmu już po pierwszym zabiegu ssania. Jednym z pierwszych objawów oczyszczania bywa zwiększony napływ śluzu z gardła i zatok.

Drenaż śluzu jest jedną z metod stosowanych przez organizm do usuwania toksyn.

Podczas ssania śluz może nawarstwiać się z tyłu gardła. Może nawet zaistnieć potrzeba wyplucia oleju z ust przed upływem pełnych 20 minut w celu usunięcia śluzu z gardła.

Nie należy się tym martwić, należy wziąć kolejną łyżkę oleju i dalej ssać, dopóki nie upłynie łącznie od 15 do 20 minut.

Mogą także wystąpić nudności i może nawet dojść do wymiotów, kiedy organizm wydala toksyczne substancje odpadowe.

Chwilowo mogą też wystąpić inne objawy. Te objawy będą ustępowały, kiedy organizm stanie się czystszy i bardziej odprężony w następstwie ssania oleju.

Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>>
POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

IV. SSANIE OLEJU – EFEKTY UBOCZNE

Olej rozpuszcza wiele substancji, m.in. lipidy z pożywienia, które mogą oklejać zęby czy błony tłuszcze otaczające bakterie.

Ponieważ to co wypłuczesz z jamy ustnej wyplujesz, to dlatego stosowanie tej metody nie niesie zagrożeń zdrowotnych.

Można skrócić czas przepłukiwania (ssania oleju) do 5-10 minut.

Dlaczego warto skrócić płukanie ust olejem (ssanie oleju) do 5-10 minut

– Badanie opisane w International Journal of Tuberculosis and Lung Disease wskazuje, że przepłukiwanie ust olejem może nieść ze sobą ryzyko wystąpienia lipidowego zapalenia płuc.

Może to być skutek uboczny długiego trzymania oleju w ustach wynikający z aspiracji do płuc małych ilości oleju w czasie ssania go.

Zapobiega temu skrócenie czasu płukania olejem od 5-10 minut zamiast 15-20 minut.

Za to można zwiększyć ilość płukania z jednego razu dziennie do płukania po każdym posiłku przez np tylko 5 minut.

REASUMUJĄC:

  • Olej jest poddawany w ustach zasysaniu i przepychaniu przez zęby przez 15 do 20 minut (na początku przez kilka dni, nie dłużej niż 5 minut jednorazowo).
  • Najlepszą porą jest czas przed śniadaniem.
  • Można to także robić 3-4 godzin po ostatnim jedzeniu.
  • Olej po zakończeniu ssania należy wypluć (do toalety) i usta przepłukać wodą (najlepiej z dodatkiem 2-4 kropli wody utlenionej na szklankę wody).
  • Tego oleju nigdy nie należy połykać, ponieważ jest nafaszerowany bakteriami, toksynami, ropą i śluzem.

I jeszcze jedna uwaga.

Nie wiem czy i jak szybko osiągniesz efekty, podobne do opisanych w opiniach. Ale myślę, że warto poznać ten sposób powrotu do zdrowia.

I oczywiście należy stosować z umiarem (nic na siłę) a w razie wątpliwości skonsultować z lekarzem. A zatem, jeśli nie ma przeciwwskazań zacznij ssać olej na zdrowie.

Chcesz, to zastosuj tę metodę (jakże tanią i dostępną dla każdego), a jeśli nie chcesz, sprawdź inne domowe i naturalne sposoby na zdrowie i urodę jakie tutaj znajdziesz, a które zbieram dla siebie i dla tych wszystkich osób, które doceniają walory medycyny naturalnej.

I oczywiście, podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach pod tym chyba najdłuższym wpisem.

Ale jest tu wszystko o ssaniu oleju dla zdrowia i urody w jednym miejscu bez skakania do kolejnych części.

Płukanie ust olejem (ssanie oleju) i niezwykłe efekty lecznicze. Cała procedura i opinie. TĘ METODĘ STOSUJE SIĘ NAWET W LECZENIU RAKA I AIDS.

Ze względu na swoje silne efekty w terapii różnych problemów zdrowotnych, eksperci obecnie zalecają płukanie ust olejem (ssanie oleju) jako bezpieczny, prosty, tani i naturalny sposób rozwiązywania problemów zdrowotnych.

Efekty zdrowotne są niezwykle pozytywne.

http://zdrowie.hotto.pl/plukanie-ust-olejem-ssanie-oleju-i-niezwykle-efekty-lecznicze-cala-procedura/…

źródła: speedy.sh/6JmKn/lecznicza-moc-terapii-w-postaci-ssania-oleju.pdf, agnieszkamaciag.pl/totalna-detoksykacja-ssanie-oleju/, vitalia.pl/artykul8840_Plukanie-ust-olejem-warto-stosowac.html, wikipedia.org, oilpulling.com, różne fora internetowe, healthyfoodhouse.com/say-goodbye-bad-breath-plaque-tartar-kill-harmful-bacteria-mouth-one-ingredient, youtube.com/ watch?v=mL3NUJYycEw, coconutresearchcenter.org., The Healing Miracles of Coconut Oil, Coconut Cures, zdrowie.hotto.pl/starozytna-kuracja-na-biale-zeby-bez-kamienia-swiezy-oddech-bole-stawow-infekcje/

Zapisz

Add Comment

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | Naturalne | Zdrowie-Uroda | hotto | Polecam | Tajemnicze | Domowe | Dlaczego | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | Inspirujące | ZiołaNaOdchudzanie | Ciekawostki | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje