Jak w 1 dzień pozbyłam się bólu kolana. Olej z ostrej papryki (habanero) na reumatyzm, bóle stawów, mięśni, raka.

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Jak w 1 dzień pozbyłam się bólu kolana. 5 PRZEPISÓW Z HABANERO, CHILII LUB INNĄ OSTRĄ PAPRYKĄ. Olej z habanero (przepisy) na reumatyzm, bóle mięśni, stawów, RZS, rwę kulszową i raka a nawet na pasożyty.

Dziś chętnie podzielę się PRZEPISEM NA OLEJ Z HABANERO, który z łatwością można zrobić a potem stosować w bólach stawówstanach zapalnych mięśniRZSrwie kulszowej.

Warto wiedzieć, że olej z habanero robi również furorę w internecie na raka (przepis w tym artykule).

Od lat mam problem z bólem kolana (a dokładniej z łękotką, którą uszkodziłam w czasie kontuzji). Pewnego razu ból kolana powrócił i był tak ostry, że nic nie pomagało.

Pozostaje operacja, pomyślałam.

Wtedy przypomniałam sobie o oleju z habanero, który był w mojej kuchni.

Zdesperowana posmarowałam kolano i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się że ból w kilkanaście minut zmniejszył się.

Po 3 zastosowaniach, ból kolana minął całkowicie w ciągu jednego dnia.

Cóż warto stosować czasem przepisy które gdzieś się znajduje w necie albo otrzymuje od znajomych.

Dziś chętnie podzielę się PRZEPISEM NA OLEJ Z HABANERO, który z łatwością można zrobić a potem stosować w bólach stawów, stanach zapalnych mięśni, RZS, rwie kulszowej

Ale najpierw kilka słów o habanero, ostrych papryczkach, kapsaicynie i dlaczego to działa i na co, czyli …

Właściwości i zastosowanie kapsaicyny

Najbardziej znane z ostrych papryczek jest chilli i pieprz cayenne. Niewiele osób jeszcze wie o istnieniu habanero – jednej z najostrzejszych papryk świata. 

Ostrość swą papryki zawdzięczają kapsaicynie, o której dalej.

Artykuł jest długi ale myślę, że warto przeczytać i skorzystać z tych 5 ważnych przepisów, a zwłaszcza z ostatniego przepisu na OLEJ Z HABANERO lub inne ostrej papryki – im ostrzejsza tym lepiej, bo więcej w niej kapsaicyny

Sprawdź też na czym polega terapia włoskiego lekarza, który mówi RAK JEST GRZYBEM. Znajdziesz tu opis terapii (również na filmie) i przepisy.h3>Uzdrawiające moce pieprzu cayenne, habanero i kapsaicyny są niewiarygodne.

Słynny Dr Richard Shulze powiedział, że jeśli opanujesz tylko jedno zioło w czasie życia, to powinien to być pieprz cayenne.

Korzyści z pieprzu cayenne związane są bezpośrednio kapsaicyną i ze skalą Scoville, która określa poziom ostrości danej papryki.

Według „The Healing Power of Cayenne Pepper: Complete Handbook of Cayenne Home Remedies”, papryki cayenne zwykle mają między 30.000 i 50.000 jednostek Scoville, choć niektóre odmiany mogą przekroczyć i 100.000 jednostek.

20.000 jednostek Scoville to minimalny poziom, dzięki któremu zaczniesz doświadczać korzyści z pieprzu cayenne. Kapsaicyna znajduje się wyłącznie w ostrych paprykach. To ona nadaje im ostrość. Im ostrzejsza, tym więcej kapsaicyny.

Najostrzejszą papryką jest ,,habanero”

… i najlepiej jest jej używać do poniższych przepisów.

Jeśli jej nie można kupić, należy użyć chili.

Kapsaicyna zawarta w ostrych paprykach rozgrzewa całe ciało i pobudza wydzielanie śluzu z dróg oddechowych.

Kiedy zjadasz świeże ostre papryczki, oczyszczają one zatoki i będą powodować pocenie się, podnosi się temperatura ciała, ponieważ pobudzone zostaje krążenie i ukrwienie skóry, działa napotnie, łagodzi przekrwienie zatok i przeziębienie.
PIEPRZ CAYENNE czyli, papryka cayenne, pieprz kajeński, papryka kajeńska to najpopularniejsza,  bardzo ostra przyprawa wyrabiana z papryki rocznej, odmiany Cayenne.

W kuchni jako przyprawa działa także jako katalizator – zwiększa skuteczność innych ziół, roślin i jest także wykorzystywana w alternatywnych metodach leczenia raka, co potwierdzają badania o których wynikach poniżej.

OSTRE PAPRYCZKI – PIEPRZ CAYENNE, HABANERO, CHILLI I KAPSAICYNA NA RAKA – WYNIKI BADAŃ

1. Najważniejszym i najbardziej aktywnym związkiem w ostrej papryczce jest KAPSAICYNA.

Dr Sanjay Srivastava K. i jego współpracownicy z University of Pittsburgh School of Medicine w 2004 roku, traktowali komórki trzustkowe kapsaicyną z pieprzu cayenne.

Naukowcy odkryli, że kapsaicyna zakłóca funkcje mitochondriów i indukuje apoptozę (programowaną śmierć komórki) w komórkach rakowych, bez wpływu na prawidłowe komórki trzustki. Opublikowali swoje wyniki badań w kwietniu 2005 roku, w czasopiśmie Innovations Report.

W tym artykule, dr Sanjay Srivastava K. stwierdził, że ich wyniki wykazały, że KAPSAICYNA JEST POTENCJALNYM LEKIEM PRZECIWNOWOTWOROWYM, nowym środkiem do chemioterapeutycznego leczenia RAKA TRZUSTKI.


2. To nie był jedyny taki artykuł.
Kolejny opublikowany w czasopiśmie Reuters, 16 marca 2006 roku został zatytułowany „Ostra papryka zabija komórki raka prostaty, w badaniu”.

Jednym z głównych badaczy Centrum Medycznego Cedars-Sinai i UCLA School of Medicine, dr Soren Lehmann, powiedział, że kapsaicyna miały głęboki antyproliferacyjny wpływ na ludzkie komórki raka prostaty w hodowli.

Kapsaicyna spowodowała, że prawie 80% komórek raka prostaty u myszy popełniło samobójstwo dzięki procesowi apoptozy. Według badań, przeprowadzonych przez grupę naukowców w Japonii, lekarze stwierdzili również, że pieprz cayenne może znacznie spowolnić rozwój RAKA PROSTATY i jest doskonałym dodatkiem do alternatywnego leczenia tego typu raka.

Nie należy się obawiać ujemnego wpływu ostrości papryki na przewód pokarmowy. Kapsaicyna zawarta w ostrej papryce reguluje układ trawienny, DLA OSÓB OTYŁYCH ma wpływ wprost cudowny, bo przy okazji nie pozwala gromadzić się tłuszczom, i przywraca normalne proporcje sylwetki.

Ale uwaga, nie każdy może jeść ostre potrawy (przyprawy) i nie każdy jest w stanie znieść ostrość kapsaicyny.

A im ostrzejsza papryka tym więcej kapsaicyny

Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

 


KAPSAICYNA – 5 UNIKALNYCH PRZEPISÓW

1. NALEWKA KAPSAICYNOWA Z ALKOHOLEM  – PRZEPIS

Do jej wykonania potrzebujemy posiekaną bardzo ostrą paprykę (najlepiej habanero), którą zalewamy alkoholem (spirytus, wódka, gin lub brandy), tak aby alkohol przykrył papryki.

Alkohol wyciąga główne związki chemiczne z papryki. Nalewkę odstawiamy w chłodne, ciemne miejsce na kilkanaście dni, wstrząsając co jakiś czas.

Stosowanie:

3 x dziennie po 5-30 kropli.

WAŻNE:

Nalewka z pieprzu cayenne może zwiększać wchłanianie niektórych leków, dzięki czemu ich działanie będzie znacznie silniejsze.

Nigdy nie należy używać nalewki cayenne podczas przyjmowania inhibitorów ACE lub leków zobojętniających sok żołądkowy.
Porozmawiaj z lekarzem specjalistą przed użyciem jakiejkolwiek nalewki cayenne.


2. PIEPRZ CAYENNE I KAPSAICYNA W WALCE Z ROBAKAMI I PASOŻYTAMI – PRZEPIS

Wielu ludzi na świecie, prawie 90%, może mieć robaki i inne pasożyty w organizmie.

Więc poznaj najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby się ich pozbyć. Zacznij od razu pić napój cayenne!

Wszystko co musisz zrobić, to wypełnić szklankę ciepłą wodą lub ulubionym sokiem, a następnie dodać 1 łyżeczkę sproszkowanego pieprzu cayenne.

Wymieszaj dobrze i wypij to wszystko na raz. To będzie trochę ostre, ale można się do tego szybko przyzwyczaić.

Można zaczynać od mniejszych ilości pieprzu cayenne aby się do ostrości przyzwyczaić.


3. PIEPRZ CAYENNE W PROFILAKTYCE ANTYRAKOWEJ I JAKO RATUNEK PRZED ZAWAŁEM

Jeśli nie używasz pieprzu cayenne, zacznij go używać od razu – PRZEPIS – Zrób rano herbatę cayenne z wodą lub drink z nalewki cayenne po południu.

To bardzo zdrowe i ŚWIETNE LECZENIE ANTYRAKOWE.

Można również przechowywać nalewki z pieprzu cayenne w domu i samochodzie – tak na wszelki wypadek!


4. PRZEPIS W RAZIE ZAWAŁU SERCA

Dr John R. Christopher, który ma ponad 35 lat praktyki i pracy z ludźmi i nauczania w służbie medycznej, powiedział, że nigdy nie stracił żadnego pacjenta Z ZAWAŁEM SERCA gdy dostawał wezwanie domu.

Dr John powiedział, że gdy przyjeżdżał niezwłocznie na wezwanie i pacjent jeszcze oddychał, on podawał herbatę cayenne (1 łyżeczka pieprzu cayenne w filiżance gorącej wody) i w ciągu zaledwie kilku minut pacjent wstawał i chodził.


5. PRZEPIS NA WŁASNY OLEJ Z HABANERO (KAPSAICYNOWY) W WALCE Z BÓLAMI STAWÓW, ZAPALENIEM MIĘŚNI, RWĄ KULSZOWĄ, RZS  I RAKIEM oraz jak zastosowałam ten olej do wyleczenia swojego kolana:

Używamy tutaj jak najostrzejszej papryki chili (najlepiej habanero).

– Używamy tyle samo papryki co oleju:

1 do 1,5 kg ostrej papryki chili (najlepiej właśnie habanero – jest dostępna w wielu sklepach i łatwo można ją wyhodować z nasion w doniczce), umyć i pokroić jak najdrobniej razem z gniazdami nasiennymi (kroić wyłącznie w rękawiczkach i nie dotykać do oczu czy wrażliwych miejsc).

Następnie kilka razy umyć ręce.

– W słoiku, pokrojone papryczki zalewamy 1 – 1,5 l dobrego oleju – najlepiej użyć olej lniany lub oliwę z oliwek extra vergin, albo może też być olej z pestek winogron.

– Odstawiamy do lodówki na 7-10 dni, codziennie kilkakrotnie wstrząsając.

– Kapsaicyna wytrąca się z papryk, gdy zalana olejem papryka maceruje się  w ciemnym i chłodnym miejscu (najlepiej w lodówce) przez 7 do 10 dni (codziennie kilka razy wstrząsać zawartością słoika).

– Po tym czasie zlać płyn do butelki i spożywać.

– Papryczek nie wyrzucamy. Można je wykorzystać, dodając do surówek, jajecznicy, sosów itp.

Stosowanie oleju z habanero: 

  • w bólach stawów, stanach zapalnych, RZS, rwie kulszowej – CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ BÓLU STAWÓW/KOLAN/MIĘŚNI W 1 DZIEŃ – wylewany trochę oleju z habanero na spodek, nakładamy rękawiczkę foliową/gumową i maczamy płatek kosmetyczny w oleju z habanero i tym smarujemy bolesne miejsca.

    Uwaga, żeby nie było na skórze otarć i nigdy nie wolno dotknąć ręką do oczu lub ust.

    Po nałożeniu oleju, ręce myjemy (ale ważne, kapsaicyna rozpuszcza się w tłuszczach, więc mimo mycia rąk, nadal ostrość pozostaje na naszych dłoniach – nie dotykać oczu)

  • oto jak stosowany jest olej z habanero (lub z ostrego pieprzu cayenne bądź chilli) na raka – 5 x dziennie, przed/na początku każdego posiłku, po 1 łyżeczce do herbaty. Popijać mlekiem/kefirem/jogurtem w celu złagodzenia ostrości. Można zjeść małą kromkę chleba grubo posmarowaną masłem.
Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"   ... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: zdrowie.hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Choroby

SUPER PRZEPIS (i 4 inne z ostrymi paprykami)
Jak w 1 dzień pozbyłam się bólu kolana.
Wystarczyło, że posmarowałam 3 razy w ciągu dnia…
Ból kolana minął mi całkowicie…
Dziś podzielę się PRZEPISEM NA OLEJ Z OSTREJ PAPRYKI HABANERO (lub inne ostrej), który z łatwością można zrobić a potem stosować w bólach stawów, stanach zapalnych mięśni, RZS, rwie kulszowej. 5 PRZEPISÓW Z HABANERO, CHILII LUB INNĄ OSTRĄ PAPRYKĄ
http://zdrowie.hotto.pl/olej-z-habanero-przepisy-na-reumatyzm-bole-stawow-miesni-raka/ …

źródła: livestrong.com/article/505784-what-is-cayenne-tincture/, Internet, healthylifestyleadvice.com/this-household-spice-destroys-cancer-cells-stops-heart-attack-and-rebuilds-the-gut/

Add Comment

error: Content is protected !!
To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | Naturalne | Zdrowie-Uroda | hotto | Polecam | Tajemnicze | Domowe | Dlaczego | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | Inspirujące | ZiołaNaOdchudzanie | Ciekawostki | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje