Jak uzyskać płaski brzuch. Sposoby na płaski brzuch szybko i skutecznie

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Jak uzyskać płaski brzuch szybko

Każda kobieta chce uzyskać płaski brzuch i szczupłe uda. Istnieje wiele sposobów, takich jak: regularna dieta i ćwiczenia oraz prawidłowa i wyprostowana postawa. Nie ma co ukrywać, że redukcja masy ciała ma zasadnicze znaczenie. Nie mniej jednak są kobiety, które są szczupłe a nadal nie mają płaskiego brzucha. Dlatego warto wziąć pod uwagę KILKANAŚCIE WAŻNYCH WSKAZÓWEK, które pozwolą UZYSKAĆ PŁASKI BRZUCH.zdrowie.hotto.pl-jak-szybko-miec-plaski-brzuch

Jak uzyskać płaski brzuch. Sposoby na płaski brzuch szybko i skutecznie – Czego należy unikać, żeby mieć płaski brzuch

1. Spożywaj mniej węglowodanów
Jeśli chcesz mieć szybko płaski brzuch unikaj węglowodanów, takich jak makaron, chleb i biały ryż, które mogą powodować także wzdęcia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z nietolerancji na gluten. Aby się o tym przekonać wystarczy na kilka dni odstawić potrawy z glutenem. Jeśli brzuch się zmniejszy należy wyeliminować gluten całkowicie lub bardzo ograniczyć (pieczywo, makarony, wyroby pszenne)

2. Zmniejsz spożycie żywności ciężkostrawnej powodującej wzdęcia i gazy, czyli fasolę, soczewicę, kapustę, pikantną żywność, rośliny strączkowe, które łatwo powodują tworzenie się gazów w jamie brzusznej

3. Zmniejsz spożycie cukru i soli
Zmniejszenie spożycia soli przekłada się na ograniczenie zatrzymywania się wody w organizmie. Zamiast soli można używać przyprawy i zioła. Podobnie niezdrowe są pokarmy słodzone czy słodycze i mogą również zwiększyć Candida w jelitach i powodować wzdęcia.
Zobacz wyniki 30 letnich badań prowadzonych nad przyczynami światowej epidemii otyłości >>>.  Wyniki są jednoznaczne i odpowiadają na pytanie JAKIE SĄ  PRZYCZYNY OTYŁOŚCI, dlaczego ludzie tak szybko tyją i to niezależnie od kraju w którym żyją.

4. Zmniejsz spożycie gazowanych napojów
Fruktoza, wykorzystana zamiast białego cukru w gazowanych napojach również powoduje odkładanie się niechcianego tłuszczu na brzuchu. Prowadzono badania, które pokazały, że fruktoza jeszcze bardziej wpływa na odkładanie się tłuszczu niż cukier.

Pijesz słodzone soki i napoje gazowane ?
1 litr napoju gazowanego wypijanego dziennie powoduje zwiększenie masy ciała prawie 0,5 kg tygodniowo !!! i prawdopodobnie znaczna część odkłada się na brzuchu, pośladkach i udach.

loading…5. Zmniejsz spożycie alkoholu, kawy, herbaty i kakao
Każdy z nich napojów może stwarzać problemy w układzie pokarmowym, co może powodować zwiększenie wagi ciała, np herbata wysusza organizm i wpływa na powstawanie zaparć.

6. Nie jedz smażonego jedzenia
Smażone jedzenie zawiera więcej tłuszczu, jest ciężko strawne i jest dłużej trawione przez organizm.
Szczególnie niebezpieczne jest, gdy do smażenia są stosowane tłuszcze rafinowane >>> zobacz jak bardzo są niebezpieczne dla serca i układu krążenia >>>

Jak uzyskać płaski brzuch. Sposoby na płaski brzuch szybko i skutecznie – Co i jak jeść, żeby mieć płaski brzuch

1. Jedz małymi porcjami a często
Staraj się jeść mało, ale często. Planuj poprzedniego dnia to co zjesz, podziel je na małe porcje zjadane w sumie w 5 posiłkach.

2. Pij dużo wody
Pij dużo wody – 2-2,5 litra dziennie. To pobudza nerki do wzmożonej pracy i wyeliminowania toksyn oraz zapobiega zaparciom.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

3. Jedz więcej błonnika
Jedz pokarmy bogate w błonnik, warzywa, kasze (jaglaną, gryczaną), brązowy ryż. Pamiętaj żeby pić więcej wody, aby nie doszło do powstawania zaparć.

4. Jedz ryby i chude mięso drobiowe.

5. Lecz Candida i stosuj probiotyki
Jeśli często masz wzdęcia, to zacznij stosować dobrej jakość probiotyk tak, żeby dobroczynne bakterie mogły zacząć żyć w twoich jelitach. Jogurt naturalny jest również bardzo pomocny jako dodatek do posiłków. Nie jedz jogurtów z dodatkami, gdyż zawierają cukier, co powoduje odkładanie się dodatkowego tłuszczu i wzdęcia. Jedz tylko jogurt naturalny. Możesz też zrobić domowy napój na wzdęcia >>>

Zobacz jak sprawdzić czy nie masz pasożytów w jelitach, bo i one mogą być przyczyną, że nie masz płaskiego brzucha.
6. Pij napoje i koktajle odchudzające i spalające tłuszcz >>> czy  redukujące tłuszcz >>>

zdrowie-hotto-pl-moj-sukces

PRZY OKAZJI ŚWIĘTUJĘ MÓJ MAŁY SUKCES – czyli jak schudłam ponad 15 kg kg bez diety w 3 mce.

Dzielę się tym moim sukcesem, gdyż przez ostatnie 3 miesiące sprawdzałam na sobie  działanie niezwykłych EKSTRAKTÓW Z ZIÓŁ NA ODCHUDZANIE, PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU, POPRAWĘ TRAWIENIA, SPALANIE TŁUSZCZU, ZMNIEJSZENIE APETYTU NA SŁODYCZE I ZMNIEJSZENIE WCHŁANIANIA TŁUSZCZU I WĘGLOWODANÓW.

Nie zamierzałam tyle schudnąć ale chciałam przetestować skuteczność (po tym jak zostałam poproszona o opinię moich znajomych, którzy  zajmują się tym tematem) – ten ODCHUDZAJĄCY EKSTRAKT ZIOŁOWY działa supermam mniej ponad 15 kg w 3 miesiące bez diety odchudzającej !!! 
I nie jest to reklama tylko moje zadziwienie, którym się cieszę i dzielę –  uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis.

Warunek stosowania, żeby było skuteczne: trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa. Ale za to okazały się skuteczne…
7. Jedz najpóźniej 2 godziny przed snem
W czasie snu organizm spowalnia metabolizm, więc zamiast przetrawić jedzenie, zamieni je w tłuszcz, który najpewniej odłoży się na brzuchu, udach, pośladkach i biodrach.

 I na koniec – WIĘCEJ SIĘ RUSZAJ
Zobacz jak radzą sobie aktorki >>> oto sekret rodem z Hollywood na płaski brzuch i szczupłe uda >>>
– możesz skorzystać z całego i najbardziej skutecznego zestawu ćwiczeń na płaski brzuch, szczupłe uda, pośladki biodra i ramiona
– oto KOMPLETNY 30 dniowy PLAN MEL B >>> lub chociaż poprzestać na jednym ćwiczeniu z Mel B na płaski brzuch.
Oto 10 MINUTOWY TRENING BRZUCHA Z MEL B na płaski brzuch

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródło:healthbeautyinfo.org/how-to-get-a-flat-tummy-fast

Add Comment

error: Content is protected !!
To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | Naturalne | Zdrowie-Uroda | hotto | Polecam | Tajemnicze | Domowe | Dlaczego | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | Inspirujące | ZiołaNaOdchudzanie | Ciekawostki | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje