Dwa różne SPOSOBY NA RAKA. Zatruty cukier i żółtka jajek zabijają raka

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Oto dwa różne SPOSOBY NA RAKA. Zatruty cukier i żółtka jajek zabijają raka

zdrowie.hotto.pl-zatruty-cukier-zoltka-jajek-to-sposob-na-raka

1 SPOSÓB NA RAKA WĄTROBY, PŁUCA, PIERSI I NOWOTWORY KRWI ALE I RAKA PROSTATY.

Guy Perkins z University of California w San Diego oraz Rudy Yamaguchi z uniwersytetu Kyushu w Fukuoka (Japonia) wykazali, że komórki nowotworów lubią:

glukozę

– a także podobny do glukozy cukier, zwany 2-deoksyglukozą.

Okazuje się, że cukier jest niemalże jedynym źródłem kalorii dla raka. OTO JAK TO DZIAŁA

W wyniku badań okazało się, że:

Podanie tego drugiego cukru podobnego do glukozy ( tj. 2-deoksyglukozy) komórkom rakowym prowadzi je do samounicestwienia !!!

Jak tłumaczy Guy Perkins:

„Większość komórek nowotworowych potrzebuje cukrów, by móc rosnąć. My postanowiliśmy podać im inny rodzaj glukozy, 2-deoxyglukozę, która „wyłącza” w nich proteinę zabezpiecza­ją­cą przez samounicestwie­niem”.
2-deoksyglukoza działa na specyficzne białko, które normalnie uniemożliwia komórce nowotworowej „samobójstwo”, czyli apoptozę.

W rezultacie mechanizm apoptozy zostaje odblokowany, co pozwala skutecznie działać wywołującemu obumieranie komórek lekowi o nazwie ABT-263.

Takim „bezbronnym” komórkom naukowcy podali później lek o nazwie ABT-263.

W wyniku tego komórki zaczęły wytwarzać białka, które doprowadziły do „samobójstwa” nowotworu.

Jak podaje „New Scientist” „Lubiące żywić się glukozą komórki nowotworowe można podstępem skłonić do „objadania się” cukrem, który doprowadza do ich śmierci.

Mechanizm ten mógłby teoretycznie znaleźć zastosowanie na przykład w leczeniu:

– raka wątroby,

– płuc i

– piersi oraz

– nowotworów krwi.

Wykorzystał to również pewien włoski lekarza, który odkrył, że RAK JEST GRZYBEM (tutaj opis tej terapii) i przepisy) i opracował terapię i przepisy na pozbycie się raka, lecząc tym sposobem tysiące ludzi.

A wracając do opisanego wyżej badania z cukrem i glukozą:

Eksperyment przeprowadzony na myszach z rakiem prostaty sprawił, że komórki raka zniknęły w ciągu kilku dni – informuje newscientist.com.

Komercjalizacją leków zajęły się Firma Abbott i Gennentech, które weszły we współpracę polegająca na badaniach, rozwinięciu technologii i wprowadzeniem dwóch środków leczniczych produkowanych przez firme Abbott.

Dwie firmy będę współpracowały razem nad wszystkimi aspektami dalszego rozwoju i komercjalizacji ABT-263 oraz ABT-869, których wynalazcami są naukowcy z Abbot.

REASUMUJĄC:

NOWOTWORY ABY ŻYĆ I ROSNĄĆ – MUSZĄ MIEĆ CUKIER (ten zwykły cukier i ten biały i ten brązowy).

Wystarczy nie dać im jeść, a przeważnie szybko ustąpią, jeśli choroba jest mało zaawansowana, u pozostałych chorych zawsze występuje poprawa, często wyleczenie.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

2 SPOSÓB NA RAKA to metoda dr Kwaśniewskiego

Dr Kwaśniewski (autor tzw. Diety Optymalnej, której nie jestem zwolenniczką ale przytaczam z uwagi na ciekawy sposób leczenia raka) podaje, że komórki nowotworowe umieszczone w żółtku jaja giną po kilku godzinach.

Pewien chory na szpiczaka mnogiego (rokowanie w tej chorobie jest zdecydowanie złe, a leczenie praktycznie nieskuteczne) zaczął się odżywiać praktycznie samymi żółtkami, pił tylko wodę lub lekką herbatę.

Już po 2 tygodniach takiego odżywiania chory poczuł się znacznie lepiej, a OB obniżyło się do 30 po 1 godzinie.

Chory żywił się tymi żółtkami jeszcze 2 tygodnie, nieuleczalna choroba już po miesiącu prawie ustąpiła, a przynajmniej ustąpiły wszystkie dolegliwości.

Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

 

Ale jak sam dr Kwaśniewski zaznacza:

Nie polecam odżywiania się samymi żółtkami.

Żółtka mogą, i powinny, być podstawowym produktem dla ludzi, którzy chorują na nowotwór złośliwy lub nie chcą na nowotwór zachorować, i nie chcą chorować na inne choroby.

W szpiczaku mnogim, białaczkach – wskazany jest dodatkowo szpik kostny i podroby, a w chorobie nowotworowej spożycie węglowodanów powinno być mniejsze, niż normalnie, czyli powinno wynosić ok. 0,5 g na 1 kg wagi należnej, w innych chorobach – ok. 0,8 g węglowodanów na 1 kg należnej wagi ciała, czyli dla człowieka o wadze 60 kg ilość spożywanych węglowodanów powinna wynosić ok. 50 g, u chorujących na nowotwór ok. 30 g”

i dalej

Oprócz dokładnego pilnowania ilości spożywanych węglowodanów w diecie optymalnej u chorych na nowotwory, należy zwrócić też uwagę na to, aby ilość spożywanego białka była możliwie niewielka.

Jeśli białko, które chory spożywa jest najwyższej jakości, wystarczy, aby go zjadał 50-60 g, zwłaszcza u chorych, którzy są wyniszczeni przez chorobę.

Z nadmiaru białka organizm wytwarza sobie węglowodany w ilości ok. 58% w stosunku do spożywanego białka i przy stosowaniu zbyt dużej ilości białka (100-130 g), jak proponują niektórzy, powstaje spora ilość węglowodanów, a one są pokarmem dla nowotworu.

Jeszcze raz powtarzam:

Nie dać jeść nowotworowi, a nikt, kto nie ma co jeść – nie może przeżyć, a zatem i nowotwór.

W chorobie nowotworowej przeważnie następuje wyleczenie po przejściu na Żywienie Optymalne” 

– tyle Dr Kwaśniewski, twórca Żywienia Optymalnego

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"   ... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: zdrowie.hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Choroby

Dwa różne SPOSOBY NA RAKA.
Zatruty cukier i żółtka jajek zabijają raka
http://zdrowie.hotto.pl/dwa-rozne-sposoby-na-raka-zatruty-cukier-i-zoltka-jajek-zabijaja-raka/…

źródła:gene.com/gene/news/press-releases/display.do?method=detail&id=10767
wiadomosci.onet.pl/nauka/trujaca-slodycz-moze-zaszkodzic-rakowi,1,4957464,wiadomosc.html, portalzdrowia.pl/trujaca_slodycz_moze_zaszkodzic_rakowi.html,a,1161, biotechnologia.com.pl/biotechnologia-portal/info/farmacja/22_aktualnosci/5155,wspopraca_dwoch_gigantow_zaowocuje_nowymi_lekami_przeciwnowotworowymi.html, polskieradio.pl/23/266/Artykul/494611,Naukowcy-zatruja-lakomy-nowotwor
dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=505

Add Comment

error: Content is protected !!
To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | Naturalne | Zdrowie-Uroda | hotto | Polecam | Tajemnicze | Domowe | Dlaczego | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | Inspirujące | ZiołaNaOdchudzanie | Ciekawostki | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje