... ...

Ten olej niszczy w 2 dni 93% komórek nowotworowych raka jelita. Niezwykłe

    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"
Udostępnij innym ...

Ten olej niszczy w 2 dni 93% komórek nowotworowych raka jelita. Niezwykłe
3 (60%) 3 votes

Ten olej niszczy w 2 dni 93% komórek nowotworowych raka jelita grubego. Niezwykłe wyniki badań !

Rak jelita grubego jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów na raka w Ameryce i w Europie. Niestety, większość ludzi z rakiem jelita grubego nie ma żadnych objawów we wczesnym stadium choroby.

Chociaż ten rodzaj raka jest odpowiedzialny za tysiące zgonów rocznie, jest wysoce uleczalny, jeśli zostanie wcześnie wykryty.

Niezwykłe wyniki badań – kolejny krok do pokonania raka !

„Według badań opublikowanych w czasopiśmie Cancer Research, kwas laurynowy w oleju kokosowym ma właściwości antyrakowe. Kwas laurynowy stanowi około 50% oleju kokosowego, a naukowcy z University of Adelaide odkryli, że całkowicie wytępił ponad 90% komórek raka okrężnicy po zaledwie dwóch dniach leczenia, w hodowli komórek raka okrężnicy in vitro. Naukowcy cytują również inne badania, które wspierają ich odkrycia.”
Podobne artykuły, które również interesują innych:

loading…Niemal 50% kwasów tłuszczowych oleju kokosowego zawiera kwas laurynowy, którego sławiono jako zdolnego do zabijania szkodliwych czynników chorobotwórczych, które przedostają się do organizmu ludzkiego. W tym badaniu, kwas laurynowy rzeczywiście „zatruł” komórki rakowe i rozpętał ogromny stres oksydacyjny, przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu glutationu.
Ten eksperyment przeprowadzono „in vitro” (na komórkach poza normalnym układem biologicznym). Wykonywanie większej liczby badań kosztuje pieniądze – dużo pieniędzy – co jest trudne do osiągnięcia dla odkrywców, którzy bez wsparcia firm farmaceutycznych te badania przeprowadzali. Nie mniej jednak badania te otwierają kolejną ścieżkę poznawania mechanizmu powstawania raka , w tym przypadku nad raka jelita grubego.
olej-kokosowy-a-rak-wyniki-badan
Oto okazuje się, że jest kolejny powód, dla którego na całym świecie olej kokosowy używany jest od tysięcy lat. I nie bez powodu korzyści płynące z używania oleju kokosowego wypełniają całe książki.

loading...

Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

Bowiem pełen zdrowych tłuszczów nasyconych, olej kokosowy jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych, które są powszechnie spotykane w rybach i nasionach. W rzeczywistości jest to jedno z najbogatszych źródeł tłuszczu nasyconego znanych człowiekowi. Prawie 90% kwasów tłuszczowych w nim zawartych to tłuszcze nasycone.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


żródło: http://superhealthypage.com/2016/07/15/this-oil-destroys-93-of-colon-cancer-cells-in-2-days/, https://www.cancer.org/cancer/colon-rectal-cancer/treating.html, http://www.collective-evolution.com/2016/01/08/scientists-discover-coconut-oil-exterminates-93-percent-of-colon-cancer-cells-in-two-days/ , https://lipidworld.biomedcentral.com/articles/10.1186/1476-511X-13-139

Zapisz

Zobacz też inne artykuły z www.zdrowie.hotto.pl, polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.
loading...

Zapisz


Udostępnij innym ...

Comments

comments

stat4u
error: Content is protected !!
Polub bloga i kliknij