Od 1930 roku znane są PRZYCZYNY RAKA. Dlaczego są ukrywane !!

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Od 1930 roku znane są PRZYCZYNY RAKA. Dlaczego są ukrywane !!

Od ponad 100 lat pewne kręgi naukowców i niezliczona ilość organizacji badawczych przekonują opinię publiczną, że wciąż borykają się ze znalezieniem przyczyny raka.

W tym samym czasie przemysł farmaceutyczny opatentował ogromne ilości różnych chemicznych leków, które cały czas przynoszą potężne przychody finansowe

(Zobacz też jak działa ten farmaceutyczny monopol).

Natomiast medycyna naturalna i wszelkie alternatywne rozwiązania nie są patentowane i na szeroką skalę pozostają ignorowane.

zdrowie.hotto.pl-przyczyny-raka

Tymczasem wszystko opiera się o patenty i dowody naukowe.

Medycyna naturalna i wszelkie alternatywne rozwiązania nie są patentowane, dlatego na szeroką skalę pozostają ignorowane.

Oto przykłady dlaczego tak nie powinno być:

William Russell (1852-1940)

W 1890 roku zaobserwował, że WEWNĄTRZ i WOKÓŁ KOMÓREK RAKOWYCH ZNAJDUJĄ SIĘ MIKROORGANIZMY.

Później odkryto, że odpowiedzialne za to jest zjawisko pleomorfizmu.

Ze względu na poziom pH komórki i organella komórkowe przyjmują różnorakie kształty i rozmiary.

Otto Warburg

W 1931 roku Otto Warburg otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że główną cechą komórek nowotworowych jest niski poziom energii pozyskiwanej z ATP (główny nośnik energii produkowany w mitochondriach w procesie oddychania komórkowego).

Dr Royal Rife

W 1930 roku dr Royal Rife, mikrobiolog (który opracował zastosowanie harmonicznych częstotliwości wprowadzających mikroorganizmy w wibracje, aż do ich „eksplozji” i śmierci), wykazał, że komórki rakowe mogą z powrotem zmienić się w zdrowe, jeżeli wewnątrzkomórkowe mikroorganizmy zostaną zniszczone.

Jednakże nie został on nagrodzony za swoje odkrycie, a połączone siły amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) oraz Związku Lekarzy (American Medical Association – AMA) zniszczyły jego laboratorium.

Grupa ekspertów z Independent Cancer Research Foundation (ICRF)

Grupa ekspertów z Independent Cancer Research Foundation (ICRF), która jest organizacją non-profit zajmującą się odkrywaniem naturalnych metod leczenia raka, odkryła w jaki sposób mikroorganizmy wewnątrz komórek nowotworowych hamują energię z ATP.

Dzięki temu odkryli ponad 25 naturalnych metod leczenia raka.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

Sprawdź też na czym polega terapia włoskiego lekarza, który mówi RAK JEST GRZYBEM. Znajdziesz tu opis terapii (również na filmie) i przepisy.

Dirty Cheap Protocol

Kolejny przykład to – Dirty Cheap Protocol, będący kombinacją:

– miodu i

– kurkumy, które to zabijają bakterie w komórkach raka.

Okazuje się, że:

– Miód jest przyciągany przez komórki nowotworowe ze względu na większe zagęszczenie receptorów glukozy na ich powierzchni, oraz ma działanie bakteriobójcze.

– Natomiast połączenie jego działania z kurkumą daje jeszcze lepsze efekty.

– Miód odgrywa rolę „konia trojańskiego”, który wpuszcza do komórek właśnie kurkumę.

– Kurkuma jest jednym z najlepszych roślinnych środków do eradykacji Helicobacter pylori.

Dowiedziono tego w trzech różnych badaniach naukowych.

Dirty Cheap Protocol obejmuje ponad tuzin innych synergistycznych metod przy użyciu miodu i kurkumy, które niszczą mikroorganizmy wewnątrz komórek raka.

Bądź na bieżąco >>> zdrowie.hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ZDROWIE.HOTTO

Znaczenie zasadowości i tzw. EFEKT WARBURGA

Wiadomo od wieków, że żywność może zdeterminować nasz ogólny poziom pH.

Dr Otto Warburg, laureat Nobla z 1931 roku odkrył, że do 95% wszystkich przypadków raka przyczynia się kwaśne środowisko (więcej >>>)

Udało mu się także udowodnić, że:

rak nie może rozwijać się w środowisku zasadowym, gdzie poziom pH wynosi 7,36 lub więcej !

Według niego, kwasica (nadmiar kwasów) jest nie tylko związana z rozwojem raka, ale może również prowadzić do innych chorób, takich jak :

– osteoporoza,

– cukrzyca,

– choroby serca i

– prawie wszystkich innych chorób przewlekłych, które cierpimy w dzisiejszych czasach.

Obecnie w XXI wieku onkolodzy w wielu krajach badają tzw Efekt Otto Warburga, gdyż stwierdzono, że sama dziedziczna skłonność do nowotworów to za mało.

Zgadzają się, że to co w 1931 roku odkrył Otto Warburg ma olbrzymie znaczenie w leczeniu raka.

I może kiedyś doczekamy się ogłoszenia, że ludzkość znalazła lekarstwo na raka.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"   ... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: zdrowie.hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Choroby

Od 1930 roku znane są PRZYCZYNY RAKA.
Dlaczego są ukrywane !!
http://zdrowie.hotto.pl/od-1930-roku-znane-sa-przyczyny-raka-dlaczego-sa-ukrywane/ …

źródło: healinglifeisnatural.com/root-cause-cancer-hidden-since-1930s/, warsztatdobregoslowa.pl/prawdziwe-przyczyny-raka/, healthyfoodhouse.com/root-cause-cancer-hidden-since-1930/, www.cancertutor.com/

Add Comment

error: Content is protected !!
To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | Naturalne | Zdrowie-Uroda | hotto | Polecam | Tajemnicze | Domowe | Dlaczego | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | Inspirujące | ZiołaNaOdchudzanie | Ciekawostki | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje